Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 11.01.2017 in Ohnivé kuře, Televize Prima | 0 comments

Kniha receptů: Kuchařka ze seriálu Ohnivé kuře

Kniha receptů: Kuchařka ze seriálu Ohnivé kuře

Všichni už jistě víme, že na konci každé epizody Ohnivého kuřete nás čeká návod na přípravu jednoho ze skvělých pokrmů z tohoto kulinářského seriálu. Novinkou ale je, že tyto recepty už nemusíte hledat na konci dílu nebo někde jinde na internetu, protože 80 z nich je obsaženo v nové knize receptů s názvem Ohnivé kuře – Váš recept na zábavu z dílny knižního nakladatelství Ikar.

Uvnitř této kuchařky na vás čekají všechny recepty z ohnivého kuřete. Tedy alespoň všechny originální recepty z prvních osmdesáti dílů tohoto oblíbeného gastronomického seriálu. To číslo je skoro magické. Původně totiž měl tento český pořad mít právě 80 dílů, ale díky jeho popularitě si jich vysloužil daleko více. Pokud podobný osud potká i tuto knihu receptů, možná se budeme všichni moci těšit i na druhé vydání kuchařky ze seriálu Ohnivé kuře.

A co přesně vás uvnitř čeká? Nemůže chybět původní recept na opilé kuře, který stál u zrodu této televizní série. Francouzský toast pro začátečníky či ztracená vejce Benedikt pro pokročilé kuchtíky. Na vegetariány čeká Malvínina řepa. A pokud vás láká spíše zahraničí, nežli tradiční české pokrmy jako dukátové buchtičky se šodó, jistě si smlsnete na korejském kimči či na skotských vejcích. Každý si tam prostě najde to svoje.

Kniha kuchařka Ohnivé kuře má 184 stran a je k dostání v kamenných i internetových knihkupectvích za příznivou cenu 174 až 224,- Kč.

Dobrou chuť!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *