Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 03.09.2011 in Jste to, co jíte, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

Jste to co jíte online videa prima 2011

Kladete si často otázku, kdo vlastně jste? Tak televize Prima jí vyluštila za vás. Jste to, co jíte. A pokud si to nemyslíte, tak alespoň určitě znáte tento pořad, kde se lidé snaží se sebou něco udělat. Tedy něco se svou postavou.

A pokud tento pořad ještě neznáte, najdete všechny jeho díly na jste to co jíte – online videa tv prima 2011. Zde si tak můžete prohlédnout, jak lidé bojují se svou váhou, jak se snaží zhubnout a udělat něco pro sebe. Ne všem se to však povede.

Když se někdo přihlásí do pořadu Jste to, co jíte, musí být v přesvědčení, že se svou postavou není spokojen. Lépe řečeno, s nadbytečnými kily. Odborníci pak vypracují plán, podle kterého se účinkující mají řídit. Jak se jim to povede, najdete na jste to co jíte – online videa tv prima 2011.

Nejedná se o žádné diety. Jen stačí změnit jídelníček, dodržovat zdravou stravu a chtít se sebou něco dělat. K tomu směřují účinkující odborníci Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček, kteří vytvářejí plány a dohlížejí na to, zda Jste to co jíte – online videa tv prima 2011.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *