Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 14.04.2010 in Moderátoři z Prostřena, Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Jana Boušková

Kladenská rodačka Jana Boušková tvoří velmi populární manželský pár s hercem Václavem Vydrou. Společně na televizi Prima nyní také moderují zábavný pořad, který se týká zejména kuchyně a vaření, s názvem Prostřeno. Pokud jste na jejich vystupování zvědaví, stačí najet na archiv pořadů televize Prima.

Boušková se narodila ve čtyřiapadesátém roce v průmyslovém městě středních Čech. Jako první se provdala za herce Petra Svojtku, který tragicky zahynul při návratu z Národního divadla. V roce 1975 úspěšně udělala konzervatoř v Praze a od té doby jí patří místo v Národním divadle. Ve filmu se Boušková objevila poprvé roku 1971, kdy si zahrála roli v Dívce na koštěti.

Následovalo mnoho dalších, ať už filmových, či divadelních rolí. Velký vzestup kariéry ale Boušková zažila díky televizi www. prima cz. Tam si nejprve s manželem Vydrou zahrála v seriálu Ošklivka Katka, kde hrála jednu z hlavních rolí, ale tím to zdaleka neskončilo.

Svatba tohoto slavného páru proběhla tajně, když se v roce 2006 vzali po osmnáctiletém vztahu. Společně patří mezi nejoblíbenější herecké a moderátorské páry na českém území. A také proto u prima tv pokračují a nyní se věnují uvádění pořadu Prostřeno. Díly jsou ke shlédnutí v archívu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *