Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 17.04.2010 in Jak se staví sen, Kutilské pořady, Televize Prima, TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima | 0 comments

Jak se staví sen

Přejete si, abyste se jednou vrátili do svého bytu, který by se změnil k nepoznání? Je to váš sen? Nechte si ho postavit. Televize Prima vám vychází vstříc a každé pondělí tento sen někomu splní. To vše díky pořadu Jak se staví sen.

Několik velmi zkušených designerů se postará o to, aby vámi požadované prostory byly přeměněny k nepoznání. Během předem zadané doby se odborníci ujmou vaši domácnosti, ze které udělají něco nového, jedinečného, přesně tak, jak budou chtít oni.

Pořad Jak se staví sen splnil přání už mnoha domácnostem. Těm se z jakýchkoliv důvodů nelíbil jejich byt nebo pokoj, který obývali a pomocí přihlášky se do zábavného pořadu zaregistrovali. Speciální tým k nim pak do domácnosti dorazil, pomocí losů se zvolilo, zda obyvatelé budou pomáhat nebo odjedou na dovolenou a přestavba mohla začít.

I když všichni soutěžící mají nějakou vizi, designeři Jak se staví sen vždy vymyslí něco jedinečného a okouzlujícího. Neukazují však jen samotnou stavbu, ale také celý postup, nákupy a komunikaci s odborníky. I díky nim se váš sen stane skutečností.

Jak se staví sen online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Jak se staví sen, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *