Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.05.2011 in Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

iPrima videoarchiv k přehrání

Televize Prima archiv pořadů, to je web, na kterém se prostě nemůžete nudit. Pokud chcete mít chvíle strávené u televize prostě príma, tak asi víte, co dělat. Stačí sledovat telku na tom správném kanálu nebo si zabrouzdat na internetové stránky www.iprima.cz videoarchiv a o to nejlepší už nepřijdete.

iPrima videoarchiv k přehrání vám do vašeho útulného domova přinese vaše oblíbené pořady, řadu nových vystoupení, seriály, skvělé filmy i jedinečné talk show. To vše, a ještě o mnoho více zažijete jen díky televizi Prima. A také díky její internetové stránce www.play.iprima.cz, kde můžete sledovat vše, co TV Prima videoarchiv nabízí k přehrávání. A tak to máme rádi.

Archiv televize Prima Play si, stejně jako celá FTV Prima prošel dlouhým vývojem. Dnes se ale může právem pyšnit a chlubit velkou oblíbeností a velkým počtem fanoušků, který den ode dne roste. A to také (nebo snad především?) díky pestrému a bohatému programu, který tento kanál a jeho video archiv nabízí svým věrným, ale i těm nejnovějším, divákům.

I Prima archiv nabízí kupříkladu kulinářský pořad Prostřeno, oblíbené a populární seriály Cesty domů, bývalé VKVéčka (Velmi Křehké Vztahy) či TopStar magazín. Dále je tu možnost koukání na československou reality show Farmář Hledá ženu, Autosalon, Šéfa na grilu, původní český seriál Soukromá dramata, Krimi zprávy, ale i na mnoho dalšího. Záleží jen a jen na tom, co si sami vyberete k pokoukání – na prima videoarchívu k přehrání.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *