Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.05.2011 in České pořady, Pořady o celebritách, Televize Prima, TOP STAR magazín, Zpravodajské pořady | 0 comments

iprima.cz top star magazin online 2011

Chcete znát novinky ze života slavných? Chcete do svých životů pustit bulvár? Samozřejmě jen ten příjemný, pravdivý a nic nezkreslující. Přesně to vám totiž přináší každý týden televize Prima se svým pořadem Top Star Magazín.

S iprima.cztop star magazin online 2011 se podíváte do života slavných. Do života uznávaných, ale i neuznávaných celebrit. Zjistíte, co j u koho nového, kdo byl kde, s kým, jak a proč. Ale jedna důležitá zpráva!

Nebude se jednat o žádné výmysly ani bulvární zprávy. Pořad iprima.cztop star magazin online 2011 vám zaručuje seriózní zpravodajství a ne žádné sprosté „drby“. I proto je tak oblíbený.

Podíváte se do života celebrit, o svých oblíbených lidech získáte více zajímavých informací, nechají vás nahlédnout do soukromí. S iprima.cztop star magazin online 2011 se podíváte také na nejrůznější akce, večírky a oslavy. Celým pořadem vás pak provede krásná Mahulena Bočanová.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *