Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

IPRIMA.CZ PROSTŘENO POSLEDNÍ DÍL VIDEO RECEPTY

Jak získat čtyřicet tisíc? Myslíte, že byste je dokázali získat v kuchyni? Že ne? Ale můžete. A tolik k tomu zase nepotřebujete. Stačí jen, když budete dobře vařit, budete se umět starat o své hosty a najdete v sobě dost odhodlání na to, abyste se se svým kulinářským umem předvedli také v televizi.

Pak jen stačí, pokud se přihlásíte do pořadu Prostřeno. Každý týden se sejde pět soutěžících, kteří se jeden po druhé střídají v hostitelství. Každý si pro své hosty připraví menu, zábavu, o své hosty se celý večer stará a dělá vše pro to, aby se u něj cítili co nejpříjemněji.

Kdo obstojí nejlépe, získá prémii pro vítěze Prostřeno, která je ve výši čtyřiceti tisíc. Jak se o ně soupeří, tak to můžete sledovat na obrazovkách televize Prima nebo také v online archivu na iprima.cz, kde se také přiučíte spoustě nových a zajímavých receptů.

Pokud tedy doma plánujete, že si kuchyni proměníte v dočasné království a že pro někoho připravíte skvělé recepty, co najít recepty u posledního dílu Prostřeno? Uvidíte, že se dokážete přučit něčemu novému a zajímavému. A pokud ne, moderátorské dvojice Václav Vydra a Jana Boušková vás aspoň dobře pobaví. Sledujte Prostřeno na iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *