Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.05.2011 in Nikdo není dokonalý, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

iprima.cz Nikdo není dokonalý – Poslední díl

Po dlouhých letech čekání se fanoušci dočkali. Vzpomínáte si ještě na starý a všemi určitě oblíbený pořad Nikdo není dokonalý? Tak to už jste určitě zaregistrovali, že tento pořad je zpátky. A v úplně novém kabátku.

Princip pořadu se ale nezměnil. Moderátor Jiří Krampol přivítá ve studiu dva hosty. Každý zastupuje jiné město republiky. Do toho se pak vydává kamera pořadu Nikdo není dokonalý, která obyvatelům klade nejrůznější otázky. O tom, jak lidé odpovídají, se přesvědčte na Nikdo neni dokonaly posledni dil.

Ať už se jedná o lehké či o něco těžší otázky, buďte si jisti, že se vždy pořádně zasmějete. Odpovědi mnoha lidí vás prostě v klidu nenechají. Které město je pak úspěšnější, toho zástupce vyhrává. O to ale v Nikdo neni dokonaly posledni dil ani tolik nejde.

Jak se sami přesvědčíte, v Nikdo neni dokonaly posledni dil jde hlavně o legraci. Populární Jiří Krampol vždy společně se dvěma známými hosty baví diváky v sále i u televizních obrazovek. Jejich historky, vtípky a legrační povídání můžete vidět i vy díky Nikdo neni dokonaly posledni dil.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *