Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.05.2011 in Cesty domů, Televize Prima | 0 comments

iprima.cz cesty domů

Ve světě už dlouhá léta frčí telenovely. Ty pocházejí většinou z Latinské Ameriky, popravě řečeno, Česká republika telenovely nemá. Zato ale má seriály, které jsou také hodně populární a které si určitě oblíbíte.

Jedním ze seriálů, který patří možná i mezi ty vaše oblíbené, patří primách Cesty domů. Nový seriál televize Prima si rychle své fanoušky našel a dvakrát týdně zaujímá pevné místo v televizním programu. Pokud hledáte ty nejlepší televizní emoce, už hledat nemusíte.

Pokud vás Cesty domů chytly a chcete být neustále v centru dění, stačí si vyhledat iprima.cz cesty domů. Teď už budou Cesty domů i vašimi cestami a vy si tak budete jisti, že o nic nepřijdete. Kdybyste o svou dávku emocí měli přijít, byla by to přeci škoda.

Oblíbení herci, z nichž si řada prošla Ordinací v Růžové zahradě, na vás čeká v nemocničním prostředí, ale také v naprosto běžném životě a životních situacích. Buďte u toho a sledujte iprima.cz cesty domů. Sledujte příběh dvou nesmiřitelných rodů, veselých i smutných osudů a mnoha životních příběhů.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *