Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

iprima.cz cesty domů nové díly online ke shlédnutí

Každý v životě někdy hledá své cesty, své kořeny, vrací se domů. A na cesty domů se vydávají také hrdinové a hlavní postavy primáckého seriálu, který nese název právě Cesty domů. Vydejte se s našimi hrdiny tyto cesty sledovat společně.

Primácký seriál Cesty domů vzniká od roku 2010, jeho oblíbenost však byla asi ještě vyšší, než se čekalo a proto se seriál stal jedním z pilotních projektů vysílání televize Prima. I proto jej můžete sledovat každé pondělí a každou středu, vždy od 20 hodin. A pokud náhodou nemáte čas, nevadí, můžete si Cesty domů přehrát klidně i online.

Bernáti a Kosíci. Ty dvě rodiny se prostě nemusí. Co, že nemusí, hlavy rodin se nesnášejí. Ale přáním matky Rudolfa Bernáta bylo, aby se rodiny opět sešly. A ještě lépe, aby spolu začali ordinovat v jedné ordinaci. Ale je to reálné? Tak to vězte, že rozhodně není.

I Bernáti a Kosíce se vydávají hledat své cesty domů, na kterých je provází mnoho příběhů a velkých životních situací. Režisér Jiří Adamec pro vás připravuje stále nové díly seriálu Cesty domů, které můžete shlédnout online a být tak u všeho důležitého, co se kde stane.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *