Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.05.2011 in Autosalon, České pořady, Televize Prima | 0 comments

iprima.cz autosalon prima tv

Jestliže jste fanoušky pořádné jízdy a hodně hustých aut, tak si ráno přivstaňte. Ne každé ráno, ale stačí jen to sobotní. Pak si jen nalaďte televizi Prima a rychlá auta se vám budou prohánět přímo před očima.

A pokud se vám stávat nechce, vůbec to nevadí. Vás oblíbený pořad si také můžete najít na iprima.cz autosalon prima tv. Nejlepší auta, ty nejnovější novinky ze světa rychlých motorů, no prostě skvělá a naprosto vychytaná jízda.

Pořad iprima.cz autosalon prima tv prostě stojí za to. Podíváte se pod kapoty nových bouráků, podíváte se do světa automobilových novinek, proženete se po těch nejrychlejších okruzích, zažijete prostě skvělou jízdu. A vždy budete napřed.

Pořadem vás provedou skvělí moderátoři Zbyněk Meruňka, Jiří Dvořák, Bára Pražánová, Radek a Josef Vrtalové, František Fiala a Daniel Dítě. Společně s nimi se podíváte na ta nejlepší auta jako je Škoda,Opel, Audi, Mercedes, Volvo, ale i na formule a další skvělé „káry“, které se pořadem iprima.cz autosalon prima tv prohánějí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *