Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 19.10.2011 in Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

I Prima na www.iprima.cz

Stále oblíbenější a populárnější se stává televize Prima, která má pevné místo na televizních obrazovkách. Patří také mezi vaše oblíbené stanice? A rádi byste o ní věděli více, měli přehled, co se děje? Není nic snadnějšího, než sledovat oficiální stránky této televize na www.iprima.cz.

Tato televize vysílá od roku 1993, kdy začala fungovat pod názvem Premiéra. Od roku 1997 ji však všichni dobře známe pod názvem televize Prima. A co je I Prima si můžete najít na www.iprima.cz. Jen zde najdete nejnovější zprávy a dění ohledně vaší oblíbené televize.

I prima cz nabízí aktuální televizní program či nejrůznější lákadla na vaše oblíbené pořady. Můžete si také přečíst novinky a zjistit, kde je v televizi co nového. Můžete si také prohlédnout stránky jednotlivých pořadů nebo navštívit archiv televize i Prima.

Prima se stává stále oblíbenější televizní stanicí díky svým novým pořadům či seriálům. Podrobnější informace o nich si můžete snadno přečíst na iprima.cz, kde je o každém pořadu napsáno vše, co vás zajímá. Vaše Prima, což je jedna z kategorií na i prima, je tak zase vám, divákům, zase o něco blíže.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *