Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 24.02.2011 in Hledá se táta a máma, Televize Prima | 0 comments

Hledá se táta a máma

Všichni se přihlásili do této reality show s jediným úmyslem. Jsou totiž sami. I když ne tak úplně, po svém boku postrádají „jen“ životního partnera či partnerku. A tátu a mámu pro svého miláčka. O to se pokusí v primáckém pořadu Hledá se táta a máma.

Vyzkoušeli už mnoho možností. Vztahy či manželství se jim nepovedly, navazování nových kontaktů také nepomohlo a samota je jim čím dál tím protivnější. A tak se s tím rozhodli zatočit a přihlásit se do pořadu Hledá se táta a máma.

A vy se nyní můžete na Hledá se táta a máma online video podívat a zjistit, jak se trojici, která hledá své osudové lásky, v jejich hledání vede. Maminka Barbora a tatínci Michal s Petrem touží po to jediném. Chtějí si najít někoho nejen vedle sebe, ale také pro své děti.

Najdou tuto vysněnou osobu v Hledá se táta a máma online video? Na začátku před sebou mají řadu uchazečů a nápadníků. Až postupem času ale zjistí, kdo se k nim hodí a kdo ne. Na konci dlouhé cesty zbude jen jeden. Nikde však není dáno, že se tátou či mámou stane. Pokud však ano, může začít další nový krásný vztah a pořad Hledá se táta a máma splní to, co slibuje.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *