Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 17.04.2010 in Hledá se táta a máma, Televize Prima, TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima | 0 comments

Hledá se táta a máma – video online ke shlédnutí

Jsou osamělí, jejich děti nemají tátu nebo mámu. Tak se s tím něco rozhodli dělat. A za pomoci televize Prima a její reality show se možná také dočkají. Pomoci by k tomu měl pořad Hledá se táta a máma.

Eva, Honza a Jan se přihlásili do reality show Hledá se táta a máma, aby už nebyli sami. A nejen oni, také jejich děti hledají chybějícího rodiče. Tím se možná stane jeden z mnoha účastníků, kteří se do soutěže přihlásili.

Na začátek si tři hlavní postavy soutěže vybraly z řad uchazečů ty, které chtějí blíže poznat. Postupně se sbližují či oddalují, poznávají navzájem své silné a slabé stránky, emoce a mnohé další pocity. Dochází k flirtům, žárlivým scénám, milostným románkům a těžkým rozchodům.

A to až tak dlouho, dokud si Eva, Honza a Jan nevyberou svého konečného partnera. Poté se rozhodnou, zda s ním chtějí trávit i zbytek života nebo to byl krok vedle. Každopádně pořad Hledá se táta a máma, kde můžete shlédnout video online, dává šanci, aby se z osamělých lidí staly nové šťastné rodiny.

Hledá se táta a máma online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Hledá se táta a máma, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *