Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Hledá se táta a máma, Televize Prima | 0 comments

Hledá se táta a máma v archívu pořadů

Najít partnera a rodiče v jedné osobě není lehké. Mnoho lidí, kteří jsou v této situaci, to určitě dobře znají. Možná už vyzkoušeli cokoliv a říkají si, že to prostě nejde. Někteří ale zkusili novou cestu. Tou je pořad Hledá se táta a máma, který nabízí ideální příležitost, jak tuto situaci vyřešit.

Televize Prima rozjela už třetí řadu této oblíbené reality show. Hlavní roli v ní hrají osamělé maminky či tatínkové, kteří nejen, že potřebují rodiče pro své dítě, ale také svého životního partnera. A tím se může stát právě jeden z uchazečů, kterých se do tohoto pořadu přihlásilo mnoho.

A tito lidé se pak ucházejí o srdce maminek a tatínků. Na konci vzejde jeden vítěz a pak už je jen na páru samotném, zda si začne hledat vztah, nebo půjde hledat jinou cestu. Přes pořad Hledá se máma a táta však vede jedna z nich.

V současnosti hledá partnera a tatínka maminka Barbora. A také tatínkové Michal a Petr. O jejich srdce bojuje několik uchazečů, jejichž seznam se postupně zužuje. Poznávají se navzájem, poznávají své rodiny, koníčky, ty dobré, ale také zlé stránky. Vzejde z toho láska? Najde se máma a táta?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *