Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Nova, Ulice | 0 comments

Herci ze seriálu Ulice

Sledujete jeden z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních seriálů Ulice, který už řadu let běží a ještě řadu určitě poběží na obrazovkách televize Nova? Pak jste si za tu dobu určitě už zvykli na vaše oblíbené herce a postavy, se kterými společně sdílíte jejich osudy a příběhy.

Herců se v seriálu Ulici prostřídala už pěkná dávka. A další známé tváře ještě určitě přibudou. Rodiny jako Kárští, Farní či Jordánovi, to je v Ulici pojem. Každý z vás určitě máte své oblíbence a naopak postavy, které vám k srdci příliš nepřirostly. Ale přesně takový je i život, přesně taková je i vaše oblíbená Ulice.

Vyjmenovávat všechny herce, kteří si prošli nebo stále hrají v seriálu Ulice, to by zabralo stohy papírů. Ovšem některé tváře se prostě nezapomínají, třeba jména jako Michaela Badinková, Tereza Brodská, Otakar Brousek mladší, Ondřej a Radoslav Brzobohatí, Jiříl Dořák, Rudolf Hrušínský, Ljuba Krbová, či Pavel Kříž.

Tím ale výčet jmen zdaleka nekončí, asi nejznámější herečkou Ulice se stala Hana Maciuchová, ale jsou zde i další známá jména jako Adrian Jastraban, Tomáš Matonoha, Míša Maurerová, Alexandr Minajev, Pavel Nový, Ondřej Pavelka, Jakub Prachař, Jan Šimůnek, Patricie Šolaříková, Jakub Štáfek, Petr Vacek, Matyáš Valenta, Roman Vojtek a řada dalších a dalších známých hereckých tváří.

Všichni tito herci nežijí jen svůj život, ale společně sdílí život v Ulici, který může být právě i tím vaším.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *