Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 11.04.2010 in Comeback, Televize Nova | 0 comments

Herci a hlavní postavy ze seriálu Comeback

František Pacovský, říká vám to jméno něco? Pokud ne, jméno Ozzák už vás nasměruje velice přesně na seriál Cambek, který můžete sledovat na TV Nova. Martin Dejdar skvěle ztvárnil roli zasvěceného metalisty a vyznavače tvrdého rocku, který prodává CD v hudebním obchodě. Má však jednu velkou vadu. Hudbu, kterou považuje za špatnou, což je vše mimo metal, prodávat nebude. A tu pro něj dobrou dá i zadarmo.

A to se vážně nelíbí jeho bratrovi Tomášovi Pacovskému, kterého všichni znají jako Tomy Pacy. Ten má kariéru milovaného popového zpěváka za sebou, poté, co jeho druhá deska byla naprostý propadák, se radši stáhl z cesty. Narodila se mu ale dcera Iva, kterou mu pomáhal vychovávat Ozzák. Paci, alias Tomáš Matonoha, je vlastníkem obchodu, kde Ozzák pracuje.

Jeho dcera Iva, kterou v Combacku hraje Kristýna Leichotvá, díky svému dětství holduje podobným věcem jako Ozzák. Moc toho ale zatím nepoznala a spíše se stará o domácnost. Tam po ní touží Alexand Bůček, známý jako Lexa. Ten sice má sebevědomí, které by mu ostatní mohli závidět, nic moc dalšího ale Lexa, kterého hraje Matouš Ruml, nepobral.

Jeho o čtyři minuty mladší dvojče Alexandra Bůčková zase není příliš oblíbená. Marie Doležalová, alias Saša ví, že se o ni ostatní moc nezajímají. Na dvojčata dohlíží Simona – (Simona Babčáková aka Renáta Tréblová v Ohnivé kuřeti). Důležitou postavou je také Marcela Divicová, kterou hraje Dana Batulková. Ta bývala fanynkou Paciho a nyní se mu vše snaží splatit a pomoci mu, jak se jen dá a někdy i nedá.

Hlavní postavy a herci

Prodavačka Marcela “Marcelka” Divičová – Dana Batulková

Rodina Pacovských

Zpěvák Tomáš “Tomi Paci” Pacovský – Tomáš Matonoha
Dcera Iva Pacovská – Kristýna Leichtová
Bratr František “Ozzák” Pacovský – Martin Dejdar

Sousedé Bůčkovi

Hospodská U Jezevce Simona Bůčková – Simona Babčáková
Syn Alexandr “Lexa” Bůček – Matouš Ruml (hraje učitele fyziky Davida v Ulici)
Dcera Alexandra “Saša” Bůčková – Marie Doležálová

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *