Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 16.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Halit Ergenç (Ergençe) – Onur Aksal

Před časem by u nás jeho jméno ještě nikdo neznal. Patrné by tak akorát bylo, že Halit Ergenç je Turek. Nyní však není jen Halitem, ale také někým milovaný, někým nenáviděným Onurem Aksalem. Diváci jej znají díky televizi Nova.

Onur Aksal je jeden z hlavních hrdinů seriálu Tisíc a jedna noc, který si získal srdce televizních diváků i v České republice. Onura hraje herec Halit Ergenç, který je dokonce v osobním životě manželem hlavní hrdinky seriálu Šeherezády.

Halit Ergençe – Onur Aksal se narodil poslední dubnový den roku 1970 v tureckém Istanbulu. Nyní úspěšný herec vystudoval lodní strojírenství, později pracoval jako operátor či číšník. Díky svému otci se však dal na herectví.

A zejména televizní fanynky jásají. Přes operní zpěv, tanec, hru v divadlech se Halit Ergenç – Onur Aksal dostal až k Tisíc a jedna noc. A zde, nejen, že herecky zazářil, ale potkal také svou životní lásku Šeherezádu. Halit tak nemusí litovat, že barů v mládí zanechal.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *