Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 09.06.2011 in České pořady, Pořady o celebritách, Soutěže, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Hádej, kdo lže? v archívu pořadů

Oblíbený moderátor Petr Vondráček společně se svou skvělou porotou proslavil pořad Hádej, kdo jsem! Ten na televizi Prima stále sklízí veliký úspěch a patří mezi nejoblíbenější pořady ne televizních obrazovkách vůbec. Proto Prima zkusila malý „experiment“ s názvem Hádej, kdo lže!

Na první pohled vše vypadá stejně. V čele sedí moderátor Petr Vondráček, naproti němu oblíbená a populární primácká porota ve složení Alice Bendová, Bob Klepl, Eva Holubová a Martin Zounar. Tedy takoví hadači.

A ti se snaží uhodnout, kdo z hostů, ze soutěžících, naproti nim lže. Tři soutěžící stojí vedle sebe a každý z nich se shodně vydává za někoho jiného. Za někoho se pouze vydávají, což hadači musí odhalit. Nemají to však jednoduché, soutěžící hrají chytře a hadače navíc zužuje časový limit. Jak se s tím dokážou popasovat?

Pořad Hádej, kdo jsem! je tedy další ze zábavné produkce televize Prima. A sázka na známé tváře, které vždy dokážou nejen diváky v sále, ale také u televizních obrazovek zaručeně pobavit, se určitě vyplatila. Moderátor Klepl a hlavní hadač Vondráček ví, jak na to. Nezdá se vám v posledních slovech něco? Tak Hádej, kdo lže!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *