Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České pořady, Pořady o celebritách, Soutěže, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Hádej, kdo jsem! v archívu pořadů

Už před šedesáti lety se začal v Americe vysílat pořad What’s My Line. Nyní se píše rok 2010 a obdoba tohoto pořadu tak slaví šedesátiny. A slaví se i na televizi Prima. Pořad Hádej, kdo jsem!, který patří mezi nejsledovanější pořady všech českých televizí vůbec, doznává mírných, však lepších, změn.

Hádej, kdo jsem! je oblíbený pořad, kde se střídá řada celebrit, které provázejí svým humorem a vtipem každé vysílání. Tím provází oblíbený moderátor Petr Vondáček. Naproti němu je hráčský stolek, za kterým seděli stálí hadači Alice Bendová, Eva Holubová, Bohumil Klepl a Martin Zounar. Tato sestava už ale tak úplně neplatí.

Do role hadačů se postupně zapojil také Václav Vydra, Iva Kubelková či Tomáš Matonoha. Ať už hádá, kdo chce, v prvních dvou kolech se hádá profese neznámých lidí, kteří si za každou patnou odpověď připisují peníze do své kasičky. V dalších dvou kolech se snaží hadači se zavázanýma očima uhodnout celebritu, která sedí naproti nim.

A až VIP hosta odhalí, budou také hádat, co jej baví, jaké má vášně a podobně. Právě touto cestou se pořad Hádej, kdo jsem! rozhodl na oslavu šedesátého výročí vydat. Kromě skvělého moderátora a báječné poroty vás tak budou po celou dobu bavit jejich historky či nejrůznější fórky, u kterých se určitě nudit nebudete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *