Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Farmář hledá ženu, Televize Prima | 0 comments

FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU POSLEDNÍ DÍL

Říká se, že kdo hledá, ten najde. Záleží jen na tom, jak moc chce, jak moc hledá a jak moc jde svému štěstí vstříc. A toto platí všude. I na televizních obrazovkách. I taková je reality show Farmář hledá ženu 2.

Na startovní čáře stálo několik farmářů. Všichni s jedním a jasným cílem – chtěli si najít svou vyvolenou, ženu snů, svou budoucí farmářku. Několik farmářů dostalo to štěstí a prošli si až před televizní kamery, kde jejich opravdové hledání z řady uchazeček mohlo začít.

Jak hledání dopadlo? To vám neprozradíme. Stačí se však podívat na poslední díl série farmář hledá ženu 2 a na všechny otázky dostanete odpověď. Pořadem vás navíc provede příjemná, pohledná a úspěšná moderátorka Laďka Něgrešová, která v pořadu není jen pro vás, ale také pro farmáře.

Těm pomáhá najít si ženu. Do Farmář hledá ženu se přihlásili farmáři, kteří svou ženu opravdu hledali. Ovšem, žít na farmě, to není jen tak. A pro potencionální farmářky tato změna znamená mnoho. Někdo by ji zvládl, někdo ne. Pokud vás zajímá, jak o na farmách vypadá, stačí jen sledovat poslední díl.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *