Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Farmář hledá ženu, Televize Prima | 0 comments

FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU POSLEDNÍ DÍL – POSLEDNÍ ŘADA

Jaké to je žít na farmě? Pro někoho nemyslitelná představa, pro někoho možná něco lákavého. Ať už se ale jedná o farmu či o cokoliv jiného, vždy platí, že ve dvou se to lépe táhne. A ani farmáři to na farmách samotní nemají jednoduché.

Proto se někteří z nich rozhodli přihlásit do reality show Farmář hledá ženu, aby si našli nejen pomocnici na farmu, ale hlavně svou osudovou lásku a novou farmářku po svém boku. Povedlo se jim to? Sledujte poslední díl, který vám napoví více.

Televize Prima přišla už se dvěma úspěšnými řadami Farmář hledá ženu. I v poslední řada farmáři za pomoci moderátorky Laďky Něgrešové hledali, jak jen to šlo. Někdo úspěšný byl, někdo ne. Sledujte poslední díl a uvidíte, jak takové námluvy na farmě probíhají.

Najít si ženu svého života, to není jen tak. A pro farmáře to možná platí dvojnásob. Nebáli se však, přihlásili se do Farmář hledá ženu a hledali. Ovšem i pro potencionální farmářky se jednalo o velký skok, o velkou změnu, kterou každý není jen tak schopen podstoupit. A dokážou spolu vlastně dva lidé na farmě také žít? To už vám prozradí poslední díl z poslední řady Farmář hledá ženu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *