Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 12.07.2011 in Farmář hledá ženu, Televize Prima | 0 comments

Farmář hledá ženu online na TV Prima

Po celém světě poutá diváky k televizním obrazovkám oblíbená reality show Farmář hledá ženu. Pokud chcete vidět i vy, jak ji hledá, máte možnost. Tato show už naplno běží také na televizi Prima, kde ji máte možnost sledovat i online.

Farmář hledá ženu online na TV Prima nabízí jedinečnou možnost, jak můžete nahlédnout na něco nového. Společně s moderátorkou Laďkou Něrgešovou budete sledovat osudy farmářů, kteří se rozhodli, že změní svůj život a najdou si drahou polovičku a lásku, kterou postrádají.

Farmáři žijí zcela odlišný život. Často jsou daleko od civilizace, žijí v odlišných podmínkách. Co jim ale nejvíce chybí, je žena. Proto se deset farmářů rozhodlo, že zkusí své štěstí a přihlásí se do show Farmář hledá ženu online na TV Prima.

Zda ji najdou, to je otázka. Na úvodní medailonky, které byyl vysílány už v předstihu, farmářům odepisovaly ctitelky. Farmáři si pak vybrali, kdo by se mohl stát jejich partnerkou. Pak už je ale jen na nich, zda se dva zcela odlišné životy přizpůsobí a spojí se v jeden. Sledujte to i vy na Farmář hledá ženu online na TV Prima.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *