Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 28.10.2011 in Farmář hledá ženu, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

farmář hledá ženu 2 řada

Jak asi vypadá život na farmě? Pasoucí se stáda zvířat, domácí stráva, vůně venkova, krásná příroda. Zní to krásně. Jenže má to malý háček. Nikdo by asi na farmě nechtěl žít sám a starat se o složité úkony zcela sám. I farmář potřebuje ženu.

A to dobře věděli a uvědomovali si farmáři, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu. A to jak první, tak druhé série. Tak či tak jim jde o to, aby si našli po svůj bok nejen farmářku, ale hlavně ženu svých snů. A v tom jim pomáhala televize Prima.

Na začátku reality show byla řada farmářů. Každý se představil a čekal, jak se potencionálním farmářkám zalíbí. Ti nejlepší z nejlepších pak o své farmářky bojovali před zraky televizních kamer. Zástup zájemkyň byl veliký, nakonec ale mohla zůstat jen farmářka jedna. A jestli Farmář našel ženu? O tom už vás přesvědčí epizody z druhé řady.

Společně s moderátorkou Laďkou Něgrešovou můžete sledovat osudy farmářů, kteří se rozhodli, že se do druhé řady pořadu Farmář hledá ženu přihlásí. Společně si museli projít řadou zkoušek, některými úspěšně, některými méně. Ale že život na farmě není procházka novým sadem, o tom se přesvědčil snad každý. Pak už jen záleželo, zda si farmář ženu svých snů skutečně najde.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *