Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 14.07.2011 in Farmář hledá ženu, Televize Prima | 0 comments

Farmář hledá ženu 2 – poslední díl

Kdo hledá, ten najde. Tak praví známá česká věta. Ne vždy však bývá pravdivá. Ale pravdou zase je, že tomu, kdo jde štěstí vstříc, přeje štěstí více a má naději, že to, co hledá, opravdu najde. I o tom vás může přesvědčit pořad Farmář hledá ženu, který úspěšně vysílala televize Prima. A byl tak úspěšný, že už se brzy dočkáte i dvojky.

Vlastně jste se jí už dočkali. I proto můžete sledovat Farmář hledá ženu 2 – poslední díl. Jen cesta k cíli je ještě hodně dlouhá a zda si farmáři najdou svou ženu, to je opravdu ve hvězdách. Na začátku jich je několik, ale jen ti nejzajímavější mohou dále snít svůj sen o tom, že na své farmě už nebudou sami.

V průběhu pořadu se farmáři seznámí s mnoha ženami, jen jedna by ale měla zůstat tou pravou, novou farmářkou. A pokud se to opravdu stane, pak pořad Farmář hledá ženu splnil svůj účel. Zda tomu tak je, to uvidíte v posledním díle, nyní už i druhé řady.

Farmář hledá ženu 2 se od úvodní série příliš neliší. Snad jen v tom, že do akce jdou noví farmáři. Jací to jsou, to uvidíte v posledním díle. I tím vás provede Laďka Něgrešová, která pomáhá farmářům změnit život a snaží se jim přivést do něj osudovou lásku.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *