Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Farmář hledá ženu, Televize Prima | 0 comments

Farmář hledá ženu 2 – iprima.cz archiv tv prima online

Kdo hledá, ten najde. Tak praví známé české přísloví, které dokonale vystihuje jeden z oblíbených pořadů televize Prima. Ovšem v něm vše nejde samo. Kdo si chce najít, tak má šanci, ale ta se rovnou nerovná zaručenému úspěchu.

Řeč není o ničem jiném, než o pořadu Farmář hledá ženu. Poté, co si farmáři hledali své protějšky v první sérii, míří na televizní obrazovky série druhá, která bude o tom stejném. Tedy o tom, jak si farmáři budou hledat své potencionální partnerky a budoucí životní lásky. Zda si je najdou, to už záleží jen na nich.

Jak vás pořad Farmář hledá ženu 2 přesvědčí, život farmáře, to není nic snadného. Farmáři často žijí daleko od civilizace, klidně i bez elektřiny, denně řeší problémy se zvířaty a s chodem na své farmě. To potřebuje velké úsilí a odhodlání. Ale nejen to. Farmář po svém boku potřebuje i farmářku.

To dobře vědí na televizi Prima, kteří s touto populární reality show přišli i na naše obrazovky. Farmáře ve své pouti provází moderátorka Laďka Něgrešová, která se snaží pomoct tomu, aby farmáři našli přesně takovou ženu, kterou hledají. Na začátku mají velký výběr, postupně potencionální farmářky vyřazují, až zbude jediná. A zda se stane tou pravou, to se teprve uvidí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *