Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Expozitura, Televize Nova | 0 comments

EXPOZITURA POSLEDNÍ DÍL

Pakliže máte rádi kriminálky, zbystřete. A to pořádně! Nalaďte si vysílání televize Nova a pořádně se usaďte. Čekají vás totiž pořádné chvíle napětí, strachu a překvapení. V akci je totiž nový seriál s názvem Expozitura.

Seriál Expozitura zobrazuje něco, co nemá v českých dějinách obdoby. Pokud čekáte smyšlené příběhy a vymyšlené situace, jste na omylu. Expozitura se zakládá na pravdě. A je v patách Berdychově gangu.

Berdychův gang se nezastavil před nikým a před ničím. Vraždil, vydíral, plánoval přepadení, zdálo se, že zastavit jej je nemožné. Zvláště pak, když policisté, kteří měli jít v jeho stopách, přeběhli na druhou stranu a stali se součástí největšího gangu v našich dějinách. A přesně o tom je také seriál Expozitura, který můžete sledovat také online.

Každý díl Expozitury přibližuje nový příběh, tedy i poslední díl přinese opět něco nového. Jak pátrání ukáže, korupce dosáhla do rozměrů, o kterých nikdo neměl ani to nejmenší tušení. Berkův gang však byl nakonec naštěstí dopaden. Chcete vědět jak? Pak sledujte poslední díl seriálu Expozitura, kde se určitě dozvíte více a uvidíte, co všechno je možno spáchat.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *