Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 14.12.2009 in Kutilské pořady, Reality Show, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Dům Snů

Jako dvanáctá země na světě se pustila Česká republika do reality show Dům snů. Z deseti soutěžních párů, které musely projít složitým výběrovým procesem, nakonec dva šťastlivci se svou rodinou mohl zakotvit ve svém vysněném Domě snů.

O reality show Dům Snů

Dům snů – to je pro mnohé něco, na co čekají celý život. Ekologická nízkoenergetická dřevostavba vyšla na deset milionů korun. Architektem tohoto unika na našem území je Josef Smola. Dům snů vyrostl na okraji hlavního města Prahy, kde už nová rodina strávila své první Vánoce.

Dva štastlivci

Na začátku celého projektu bylo více než sedm tisíc párů. Ve Francii vyhrál celou soutěž pár mužů, v Belgii zase ženský pár. Mezi deset vyvolených párů v Česku ale žádný takový pár nezasáhl. Všichni od začátku se společnými sami podíleli na tom, jak dům rostl. Dům snů si tak soutěžící postavili sami svýma rukama. Co je však kruté, je fakt, že do Domu snů se mohl nastěhovat jen jeden pár.

Modrý pár

Po každém týdnu se soutěžící vydali na večeři, kde sami jeden z párů vyřadili ze hry. Tímto způsobem se soutěž vyvíjela až do předposledního kola, kdy se do Domu snů vrátily všechny vypadnuvší páry, které vybraly dva do finále. V tom díky diváckým SMS hlasům jasně triumfoval modrý pár Honza s Danou z Prahy, kteří se tak slavnostně do Domu snů mohli nastěhovat.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *