Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 12.06.2016 in 1. série Dokonalého světa, Díly, Dokonalý svět, Televize Nova | 0 comments

Dokonalý svět 7. díl – Důkaz lásky

Dokonalý svět 7. díl – Důkaz lásky

Martin už nechce být jen tajemstvím v Michellině životě a doprovodí je do newsroomu týdeníku Grace. Jenže to není dost. Michelle by chtěla víc a tak plánuje charitativní akci, kde by se chtěla vyskytnout se svým milovaným politikem a předat hodnotný šek dětem z Afriky. Ale všechny její plány zhatí jeho manželka Tereza.

Problémy provázejí také George. Toho zřejmě opustila Iveta, přišel o zakázku a honorář za focení stylové módní přehlídku je také tak trochu charitativní.

Ivetina sestra Marie se zatím vydává zkusit modelingovou kariéru. Focení pro Humanic se povede a David je z toho nadšený.

Marii pomáhá i Oskarův duch, kolem kterého se ale pořád vyskytuje spousta záhad. Tentokráte do redakce přijde dopis od samotného Karla Lagerfelda (!), který obsahuje Oskarovu pracovní smlouvu. Policie to však nezajímá a tak se pracovnice rozhodnou pro vyšetřování na vlastní pěst.

Pokoj nemají ani vedoucí redakce Andrea a její manžel Pavel. Nemají totiž nikoho, kdo by se jim postaral o děti. Andrea se o to chce postarat same, jenže David jí volna nedá, jelikož Grace čeká důležité dvojčíslo. Pavel nakonec přijde s radikálním řešením. Podá výpoveď ze svého pracovního poměru, protože z tohohle rodinu neuživí.

Přehrát sedmý díl online – Důkaz lásky

Dokonalý svět epizoda 7 - díl Důkaz lásky

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *