Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 12.06.2016 in 1. série Dokonalého světa, Díly, Dokonalý svět, Televize Nova | 0 comments

Dokonalý svět 14. díl – Osobní život

Dokonalý svět 14. díl – Osobní život

Týdeník Grace získal prestižní cenu časopis roku! Nejvíce nadšená je z toho šéfredaktorka Andrea. Jenže děti a manžel to nějak nebere. Vystačí si doma sami. A tak se v redakci snaží změnit pracovní dobu, aby se mohla domů vracet v odpoledních hodinách a měla více časů na rodinu.

Další den se v newsroomu všichni scházejí brzy ráno. A není to zrovna příjemná podívaná. Místo stylových pozitivně naladěných lidí připomínají zaměstnanci spíše skupinku polospících zombíků.

Pozitivní je, že všichni končí už ve čtyři odpoledne. Jenže, ono to vlastně pozitivní vůbec není. Málokdo totiž ví co s tímhle vším volným časem udělat.

Andrea ale na ostatní moc ohled nebere a spěchá domů za rodinkou. Jenže doma nikdo není. A když se děti s Pavlem vrací, vypadá to, jako by jim vůbec nechyběla a to ji užírá. Dokonce navrhne, že sežene manželovi manažerskou práci a ona zůstane s dětmi. Tahle nabídka se však z jeho strany setká s odmítnutím.

Kruťanda chce povýšení a když jí David odmítne, protože na to prý není dost dobrá, začne plánovat pomstu. Sebere Davidovu fotku z prohrané sázky. Ta se pak objeví v bulváru!

To naštve Marii, která zrovínka Davidovi odpustila jeho předchozí chování – i díky dalšímu setkání se Simonou Krainovou. A ta začne přemýšlet a najednou jí to všechno začne dávat smysl…

Přehrát čtrnáctý díl online – Osobní život

Dokonalý svět epizoda 14 - díl Osobní život

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *