Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Dobyvatel.cz – Hra online

Myslíte si sami o sobě, že jste nabití vědomostmi a že byste je mohli rozdávat? Věříte si, že byste dokázali dobýt nějakou televizní soutěž a získat trofej pro vítěze? Zkuste nejprve dobýt území okolo vás a otestujte, jak na tom jste v soutěži Dobyvatel.

Hra Dobyvatel je příjemným zpestřením vašeho volného času, u které se navíc můžete pořádně zapotit a dostat do varu vaše mozkové buňky. Dobyvatel vás donutí přemýšlet a snažit se podat co nejlepší výkon k tomu, abyste udolali nepřítele, protivníky a dotáhli vaši jízdu do vítězného konce.

Pokud se rozhodnete hrát Dobyvatele, znamená to, že si zahrajete hru z produkce televize Nova. I z té tak možná dostanete nějaké otázky a záleží jen na vás, zda na ně budete znát odpovědi. Na začátek si ale zaberete území, zde si vybudujete vaši základnu, abyste měli odkud expandovat a napadat nepříele.

Pokud budete znát odpovědi na otázky, nepřítele porazíte a jeho území získáte. Ale pozor, to platí i naopak. Pokud něco vědět nebudete, o své území přijdete. Kdo má na konec této online hry nejvíce území, ten je vítěz, Dobyvatel, který má největší znalosti a ty v této skvělé online hře prokázal.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *