Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Comeback, Televize Nova | 0 comments

Comeback v archívu pořadů

Sitcom, na který Česko dlouho čekalo. Čekání se však vyplatilo. Už čtvrtým rokem se připravuje jedinečný seriál Comeback, který k televizním obrazovkám připoutá každého, kdo se alespoň trošku rád směje.

Hlavní postavou Comebacku není nikdo jiný, než Ozzák. Buďte si jisti, že nenajdete většího metalistu, než je právě on. Ozzák prodává v obchodu s cédéčky, ale obchod mu moc nevynáší. Rock a metál jsou styly, se kterými neobchoduje, ostatní styly zase neuznává. Zato uznává tvrdou hudbu a hlavně pivo.

Comeback, to však není jen Ozzák alias Martin Dejdar. Užijete si zde spoustu legrace a zaručeně humorných scének. Po boku Ozzáka se o to stará Tomáš Pacovský alias Tomi Paci, bývalý slavný zpěvák. Jak ale sami zjistíte, vrchol kariéry už má za sebou a nejspíš už na něj nenaváže. Proto svůj život spojil alespoň s právě obchodem.

Dalšími postavami jsou Marcelka, kolegyně pánů, Paciho dcera Iva či sourozenci Saša a Lexa. Ten zase touží po Ivě. Jak je tedy vidět, o srandu je postaráno. Pokud nevěříte, stačí se podívat na jedinečný sitcom Comeback a od televize už nejspíš neodejdete, stejně jako Ozzák.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *