Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 11.04.2010 in Comeback, Televize Nova | 0 comments

Comeback TV Nova – www.nova.cz www comeback cz

Nejpopulárnější televizní sitcom v České republice? Zde ani není místo pro jinou odpověď, než Cambek. Tento unikátní projekt televize Nova poutá každou středu večer k televizním obrazovkám mnoho diváků, kteří se těší na další pořádnou dávku vtipu a legrace.

Tou Comeback opravdu srší. Na televizních obrazovkách ho můžeme vidět už od roku 2007 a především díky hlavní postavě Ozzákovi (herec Martin Dejdar) nám všem zůstane dlouho v paměti. Kdo Comeback alespoň jednou viděl, nejspíš už od něj pro příště neodešel a neubránil se vtipům, které na něj z televize míří a upoutají ho.

O tu hlavní porci vtipů se stará Ozzák. Postava, kterou naprosto dokonale hraje Martin Dejdar, se dá nazvat jasným metalistou, který neakceptuje jiný styl hudby a ve svém hudebním obchodě to dává všem jasně najevo, mimo to holduje pivu, zato moudrosti často dosti nepobral.

Comback ale není jen o Ozzákovi. Jeho bratr Tomy Paci vlastní hudební obchod, kde Ozzák pracuje, a snaží se tak uživit. Navíc jim asistuje bývalá Tomyho obdivovatelka Marcela. Hudební kariéru už má ale Paci dávno za sebou. Za to má dceru Ivanu, po které touží Lexa, bratr Saši, se kterou tvoří velice povedenou sourozeneckou dvojici. Jejich matka Simona zase ví, jaké to je starat se ve své hospodě o hosta Ozzáka. Ten vždy dokáže něčím, stejně tak jako celý Comeback, překvapit.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *