Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 14.12.2009 in Comeback, Komedie a sitcomy, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Comeback – Všechny díly a epizody?

Česká republika na podobný projekt dlouho čekala, ale dočkala se. Comeback táhne každou středu k televizním obrazovkám, internetovým online archivům i livestreamům pořádnou dávku diváků. Od roku 2007 se začal připravovat ojedinělý sitcom, který už dva roky nato získal v anketě ANNO třetí místo za nejlepší seriál.

Martin Dejdar ze země Ozz

Hlavní postavou Comebacku je bezesporu Ozzák, kterého ztvárnil herec Martin Dejdar. Ten se díky roli Ozzáka stal také nejpopulárnějším mužem výše jmenované ankety. Ozzák, to je snad největší metalista, co může být. Pracuje v místním hudebním obchodě, kde však odmítá prodávat cédéčka. Rock a metal, které jsou mu oblíbené, neprodává, protože s těmito žánry nechce kšeftovat. Ostatní styly zase neuznává.

Herci a postavy

Jak už bylo napsáno, Comeback se stal na našem území ojedinělým sitcomem. Rozsáhlý štáb musí vždy vymyslet něco, čím diváky zaujme. Kromě pro všechny známého Ozzáka jsou i další postavy Comebacku dobře známé. Další z hlavních rolí hraje zasloužilý zpěvák Tomáš Pacovský alias Tomi Paci, který má vrchol kariéry už za sebou. A tak se snaží uživit právě obchodem s CD, kde zaměstnává právě svého bratra Ozzáka. Společně pak sdílí osudy s kolegyní Marcelkou, šikovnou Paciho dcerou Ivou, po které zase touží Lexa, bratr Saši. Jejich matka Simona zase dělá v Ozzákově oblíbené hospodě. Osoby v Comebacku jsou tak propojeny ještě více, než se zdá. A i proto s nimi nikdy není nuda.

Kde hledat všechny epizody a díly ke zhlédnutí online?

Váš oblíbený seriál Comeback už má díky vysoké sledovanosti i druhou řadu. Všechny epizdoy (tudíž i ty nejnovější díly) tohoto seriálu můžete shlédnout na www stránce Kambek.cz, www.nova.cz či na oblíbeném portálu YouTube.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *