Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Comeback ke shlédnutí všechny díly online

Nejoblíbenější český sitcom? Comeback! Není to tak těžké, na našich televizních obrazovkách nic podobného nenajdete. O to je však Comeback online lepší a o to více si ho vychutnáte. Zvláště pak, když na scénu nastoupí Ozzák.

Pořádně hustý sitcom, na který jste čekali. Podívejte se na Comeback ke shlédnutí všechny díly online a vychutnejte si všechny epizody klidně několikrát. O pořádný humor totiž nepřijdete nikdy. Ozzák a spol. na to mají zaručený recept.

Ať už jsou hrdinové Comebacku v obýváku, v hospodě či v prodejně s cédéčky, vy se společně s nimi nebudete nudit. Jako důkaz poslouží Comeback ke shlédnutí všechny díly online. Klidně si otevřete lahváče, jako váš hrdina v podání Martina Dejdara a nechte volný průchod vašemu smíchu.

Toho si užijete až až. Vyhaslá pěvecká hvězda Tomi Paci, jeho dcera Iva či dvojčata Lexa se Sašou. Ozzákovi a Pacimu pomáhá vést obchod s CD snaživá Marcelka. Ani ona toho však moc nezmůže. Přesvědčte se o tom sami na Comeback ke shlédnutí všechny díly online.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *