Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 25.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

comback tv nova online

Zapněte si televizi, usaďte se, ale opravdu pohodlně, protože zážitek, který vás čeká, opravdu stojí za to. Týden se s týdnem sešel a nyní je čas na to, abyste si naladili televizi Nova, kde startuje Comeback. A u toho přece nemůžete chybět.

Pokud máte rádi zábavu, humor, skvělé hlášky a vše, co s tím souvisí, pak vězte, že jste na správné adrese. Na adrese Comabacku. Tento první sitcom se stal natolik populární, že pár lidí tak trošku popletla i to, jak se vlastně seriál může. Ale i když se řekne Comback, pak všichni ví, o co jde a co právě běží.

Je tady totiž Ozzák (MaritnDejdar), který vás jen tak v klidu nenechá. Stačí jej sledovat a vaše nálada vystoupá na maximum, ručička bude ukazovat spokojenost. Protože sledovat Ozzáka online na TV Nova, to opravdu stojí za to. Tvrdý rocker prostě ví, jak vás má pobavit.

Comback, který můžete sledovat na TV Nova online, je vůbec prvním projektem sitcomu, který na našich obrazovkách vznikl. Zároveň se v něm setkáte s přednahraným smíchem. Ale i kdyby tam nebyl, vy se nasmějete až až. A to nejen s Ozzákem, ale také s Tomim, Lexou, Sašou, Ivou či Marcelkou. Sledujte Comback online.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *