Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 11.04.2010 in Comeback, Televize Nova | 0 comments

Comback na TV Nova

Každou středu míří na televizní obrazovky nejpopulárnější sitcom na českém území, kterým není nic jiného, než Comeback. Je tedy jasné, že název comback není tím správným, to ale nic nemění na tom, jak je celý tento projekt nesmírně populární. Všichni v České republice čekali, kdy na televizní obrazovky přijde první sitcom. Díky Cambeku jsme se také dočkali.

Comback měl premiéru v roce 2007 a od této doby poutá každou středu k televizním obrazovkám velký počet diváků. Z Comebacku se stal jeden z nejpopulárnějších českých seriálů vůbec, už jen díky tomu, že se jedná o ojedinělý sitcom. Hlavním tahákem Combacku je pochopitelně postava Ozzáka, který je symbolem celého seriálu.

Ozzák, alias herec Martin Dejdar, je zasloužilý metalista. Jiný styl hudby nevyznává a ve svém hudebním obchodě ani nebude prodávat jiné hudební CD. Jenže ani ty metalové neprodává. Ozzák totiž s tímto žánrem kšeftovat nehodlá. Symbol celého Combacku ale není pochopitelně jedinou postavou, která v seriálu hraje.

Ozzákův bratr je Tomáš Pacovský alias Tomy Paci. Ten býval hudební hvězdou, ale to už dávno neplatí. A tak se společně s jeho bývalou fanynkou Marcelou snaží uživit alespoň přes prodejnu hudebních CD. Povedenou sourozeneckou dvojici hraje Saša a Lexa, který touží po Ivě, dceři Paciho. Ostatně tak, jako v celém Combacku, který vždy nesmírně pobaví.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *