Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Co na Nově neuvidíte

Dlouhá léta patřila televize Nova k nejpopulárnějším českým televizním stanicím. A podle všeho jí stále je. Ale pozor! Do popředí, a to hodně rychlým tempem, se dere televize Prima. Čím to? Důvodů je mnoho, ale jedním z nich je rozmanitost pořadů.

Co na Nově můžete vidět? Ulice, Ordinace v Růžové zahradě, Televizní Noviny, nově 1000 a jedna noc i další zajímavé pořady. Jak ale trend poslední doby naznačuje, Nova začíná ztrácet. Co na Nově neuvidíte? Takových typů pořadů je dost.

Televize Nova se rozhodla vsadit na některé pořady o vaření. Když ale srovnáme Babicovy dobroty a primách Prostřeno, je jasné, že něco podobného na Nově chybí. Stejně jako jiné pořady. Nejrůznější proměny, novodobé reality show, ale třeba i sport. Nova se zato rozhodla, že posílí zpravodajství. V době internetu by se možná vyplatilo vsadit na něco jiného.

Farmář hledá ženu, Nahá jsi krásná, Jste to, co jíte a další podobné pořady vysílala nebo vysílá televize Prima. Nova nic podobného, reality show z běžného života nemá. Soutěže? Také ne. Už ani žádné talk show a pořady, u kterých se zasmějete. Jen kriminálky si drží své místo. Pokud si tedy položíte otázku, co na Nově neuvidíte, odpověď může být hodně dlouhá.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *