Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 03.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Ceyda Duvenci – Bennu Ataman

V roce 2011 vtrhl na české televizní obrazovky seriál Tisíc a jedna noc. Ačkoliv tato telenovela v začátcích příliš úspěšná nebyla, později si našla řadu fanoušků a dnes je už neoddělitelnou součástí každodenního televizního programu.

Stejně tak, jako Ceyda Duvenci. Tedy krásná herečka, která obsadila roli jedné z hlavních aktérek seriálu Bennu Ataman. Narodila se v roce 1977 v tureckém městě Bursa, proslavila se jako nejlepší kamarádka Šeherezády.

Tedy té televizní. Ceyda Duvenci – Bennu Ataman hraje totiž v této turecké telenovele důležitou postavu. Poprvé se však Ceyda Duvenci objevila v televizním seriálu už v roce 1995, název Palavra Asklar ale asi moc lidí nezná.

Zato Tisíc a jedna noc už je fenomén. A v něm zaměstnankyně architektské firmy Ceyda Duvenci – Bennu Ataman nesmí chybět. Její příběh výrazně promlouvá do dění celé telenovely, kde se Ceyda alias Benu proslavila. A to nejen svým vztahem s dalším z hrdinů.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *