Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

cesty domů poslední díl přehrát

Ten příběh zná každý. Příběh Romea a Julie, dvou milenců, kterým nepřejí jejich rodiny. Jejich rodinné vazby jsou natolik zničené, že je až nebezpečné se v nich pohybovat. A tragický konec, o tom také každý dobře ví.

Na podobném podkladu natáčí svůj seriál i televize Prima, kde se každé pondělí a středu můžete setkat se seriálem Cesty domů. Ne, že by zde nebylo lásce tolik přáno, ale rody Bernátů a Kosíků, přesněji hlavy rodin, se vzájemně doslova nesnáší. A tím ovlivňují nejen své životy.

Ovšem jen nenávist není tím, o čem primách Cesty domů jsou. Pokud chcete seriál sledovat, stačí, když si přehrajete poslední díl online nebo pokud si počkáte na nové osudy vašich hrdinů přímo v televizi. Režisér Jiří Adamec pro vás na námět autorů Barbay Bulvové a Jana Coufala už od roku 2010 připravuje rodinnou moderní ságu, kterou stojí za to vidět.

Jak se sami můžete přesvědčit, pokud zvolíte adresu Cesty domů a chcete si přehrát jejich poslední díl, najdete zde mnoho známých a úspěšných hereckých tváří. Ty vás zavedou do nemocničního prostředí, do svých ordinací, ale také do svého života, oblíbené hospůdky i do svých životních příběhů, které jsou Cestách domů opravdu veliké.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *