Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.12.2018 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

Cesty domů online ke shédnutí – seriál TV Prima

Každý z nás se v životě někdy vydá špatným směrem. Záleží pak jen na něm, jak rychle se vrátí zpátky a najde své Cesty domů. Ty hledají také hrdinové televize Prima ve stejnojmenném seriálu, který dvakrát týdně poutá k televizním obrazovkám velký počet diváků. Ti společně se svými hrdiny hledají jejich Cesty domů – online seriál TV Prima.

Režisér Jiří Adamec připravuje se scénáristy Barbarou Bulvovou a Janem Coufalem oblíbený primácký seriál, který vypráví o dvou nesmiřitelných rodech. Bernáti a Kasíci se nesnášeli v minulosti. A v přítomnosti je tato válka ještě silnější. Nevede se ji vyřešit ani přes závět matky Rudolfa Bernáta, která si přála, aby si k sobě rody zase našly cestu.

Cesty domů – online seriál TV Prima, se odehrávají v doktorském prostředí, ale také v běžném životě seriálových hrdinů. Ti se každodenně střetávají, aby řešili nejrůznější životní příběhy a situace. Láska střídá nenávist, štěstí střídá závist. Oba rody stojí proti sobě, ale někdy si jejich „složky“ k sobě cestu najdou. A tak i tak, své Cesty domů si musí najít každý.

Hledají si je známí herci jako Alois Švehlík (Rudolf Bernát), Ladislav Potměšil (Petr Kosík), Miroslav Etzler (Jan Mašek), Pavla Vitázková rozená Ptáčková (Soňa Mašková), Jitka Smutná (Lída Bernátová), Miluše Šplechtová (Míla Jírová), Jan Dolanský (Roman Hamzík), Veronika Jeníková (Majda), Petr Konáš (Šimon), Simona Postlerová (Pacina) a mnozí další.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *