Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

CESTY DOMŮ NOVÉ DÍLY ONLINE KE SHLÉDNUTÍ

Jako by se v poslední době stalo hitem točit televizní seriály, jejichž děj se prolíná mezi nemocničním prostředím a soukromým životem všech hlavních hrdinů, tedy herců. Poté, co se tento „projekt“ úspěšně chytl na televizi Nova, kde pevnou rukou vládne seriál Ordinace v Růžové zahradě 2, vsadila na podobnou kartu také televize Prima.

Od roku 2010 tak načala natáčet nový seriál Cesty domů, který si rovněž své diváky rychle našel a právem je nyní jedním z hlavních projektů, na který se TV Prima soustředí. Stejně tak, jako televizní diváci, kteří mohou každý týden sledovat dva díly Cest domů, které jsou plné emocí, silných příběhů, lásek i nenávistí. A právě nyní jsou nové díly online ke shlédnutí.

tále tak, pod vedením režiséra Jiřího Adamce, vznikají nové a nové díly, které máte možnost sledovat online. Díky odkazu Cesty domů nové díly online ke shlédnutí vám z vašeho oblíbeného seriálu nic neunikne a vy tak můžete sledovat, co je nového u Bernátů či Kosíků.

Tedy u dvou rodin, které se už od pradávna nemají v lásce. To by to ale nebyl seriál, aby se vše nějakým způsobem nepropletlo, ať už přes vztahy v nemocnici či v soukromém životě vašich hrdinů, kteří mají s již zmiňovanou „Ordinací“ ještě něco společného. Řada herců totiž vyměnila novácké nemocniční prostředí za to primách, kde vedou své Cesty domů.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *