Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Československá superstar, Televize Nova | 0 comments

ČeskoSlovenská Superstar – voyo.cz archiv tv nova online

Česká i Slovenská republika se opět rozhodli, že spojí své síly dohromady, aby se vydaly ve stopách další pěvecké hvězdě. Tedy superstar. I proto jste v roce 2011 mohli sledovat celkově již pátý ročník a z toho druhý rok Československé superstar.

Pěvecké talenty ze všech koutů jak České, tak i Slovenské republiky se sjely do největších měst, aby se společně utkaly v castinzích. Ti nejlepší z nejlepších postoupili do dalších kol a ti úplně nejlepší do samotného finále Československé superstar.

Československo hledalo svou superstar tak dlouho, až po Langerové, Horváthovi, Drdovi a Chodůrovi našli největší talent tentokrát na Slovensku. Československou superstar 2011 se stal Lukáš Adamec, který porazil silnou konkurenci nadějných zpěváků a vstal na samotný vrchol soutěže. Nejen na jeho skvělé pěvecké výkony se můžete podívat v online archívu na voyo.cz.

Soutěží Československá superstar provázel známý a oblíbený moderátor Leoš Mareš, který pomáhal pěveckým talentům společně se slovenskou zpěvačkou Tinou. Ale kromě diváků měli hlavní hlas také porotci Palo Habera, Helena Zeťová, Gábina Osvaldová a Rytmus.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *