Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 17.12.2009 in Československá superstar, Reality Show, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Československá Superstar 2015 na Nova Plus

Byly jich tisíce, na konci zbyl jen jeden. První mezinárodní československý televizní projekt už je minulostí. Soutěž Superstar je známá po celém světě, na našem území běžela už její čtvrtá řada. Nyní spolupracovala česká strana (TV Nova) společně se slovenskou (TV Markíza) stranou, ale vítězem se stal opět Čech.

Těžká cesta opravdové Superstar

Z tisícovek lidí, kteří se přihlásili celkem na čtyři castingy Československé Superstar, postoupilo mezi absolutní elitu dvanáct. Castingy se konaly v Praze a Brně na české straně, na Slovensku se staly hostiteli Bratislava a Košice. Ti šťastní se podívali do brněnského divadla, ti šťastnější do semifinálových kol. Zastoupení Čechů, Slováků, Češek a Slovenek, bylo rovnoměrné. Každá skupina byla zastoupena šesti zpěváky, z nichž postoupila vždy právě polovina na velké jeviště.

Československou Superstár je Martin Chodúr

Ač se do finále dostal pražský mladík tmavé pleti Ben Cristovao, nizozemský rodák se slovenským pasem žijící v Thomas Puskailer či šest slovenských hvězd, vítězem se stal zpěvák z Čech. Na vysněný trůn první československé verze soutěže usedl devatenáctiletý Martin Chodúr z Ostravy. Ten byl za favorita považován od doby, kdy se v televizních přenosech objevilo jeho první vystoupení. Také porota Superstar ve složení Ondřej Hejman, Marta Jandová, Dara Rolins a Paľo Habera měli jasno – favorit a nejlepší zpěvák v jednom je Martin Chodúr. A ten se také v neděli dvacátého prosince dočkal zaslouženého triumfu v Suprstar.

Cena pro vítěze

Všechna finálová kola soutěže československá Superstár probíhala v hlavním slovenském městě Bratislavě, odkud je živě vysílaly televize Nova plus Markíza. Tam se také Chodúr radoval z výhry pro vítěze, která činí sto tisíc euro. V přepočtu je to tedy něco přes dva a půl milionu korun, což na začátek kariéry nezní špatné. Mimo to se Chodúr setká osobně se svým idolem Tomem Jonesem.

Známí hosté

Letošní pěvecká soutěž nebyla jen o samotných zpěvácích. Moderátorská dvojice ve složení Leoš Mareš – Adéla Banášova měli tu čest na jevišti přivítat také několik slavných hostů. Předposlední kolo finalisté zpívali písně od slovenského zpěváka Richarda Müllera, předtím dorazil také Michal David. Největší osobností ve studiu byl ale bezpochyby Karel Gott. Také ten obdivoval Chodúrův zpěv. Napodobí jej jednou první československá superstar?

Nová Superstar 2015 na Nova Plus

Píše se rok 2015 našeho kalendáře a startuje nová Superstar. Že ji chcete také sledovat? Ale nemáte televizi, pořpípadě vám nějaký díl, soutěžní kolo či epizoda utekla? Nezoufejte, československá superstar 2015 můžete sledovat online nejen díky internetovému archivu televize Nova Plus cz na webech jako je NováSuperstár.cz, tn.cz, nova.cz ale třeba i YouTube.com.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *