Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Cambek online na nova cz – Kambek videa na Kambek.cz

Máte rádi sitcomy? V tom případě musíte milovat seriál Comeback. I pokud tomuto žánru neholdujete, tento skvělý seriál televize Nova vás určitě už zaujal a pravidelně usedáte k televizi, aby vám nic neuniklo. A pokud na to nemáte čas, tak je zde pro vás každý díl Cambek online na nova cz.

Cambek to je Ozzák. Ozzák rovná se herec Martin Dejdar. Ozzák rovná se pivo, metal, obchod s cédéčky, ale hlavně, Ozák to je zaručená dávka legrace a humoru. Ten pro vás přináší Cambek online na nova cz, kde si můžete přehrát díly, které vám zrovna unikly nebo které si prostě chcete připomenout.

Kambek videa na Kambek.cz vám dávají jedinečnou možnost mít svůj oblíbený sitcom stále před sebou. V obývacím pokoji, prodejně s CD či v hospodě se toho odehrává opravdu spousty. A s Ozzákem a spol. stojí za to být u toho.

Ozzák prodává CéDéčka, jenže obchod mu moc nekvete. Metal miluje a prodávat ho nebude, jiný styl hudby neuznává. Pomůžete mu na Kambek videa na Kambek.cz? Tomi Paci, bývalá pěvecká hvězda, to zatím moc nedokázal. Snaží se o to i Marcelka. Pojmy jako sourozenci Saša a Lexa, to už je známá věc. Sledujte společně s nimi Comeback.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *