Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 25.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

cambek nove díly online na tv nova

Víte, jak se říká situaci, kdy se někdo vrátí zpět, kdy naplánuje svůj návrat? Pakliže zvolíte odpověď Comeback, zvolíte správně. A také Comeback televizní uspořádal návrat a vy tak můžete sledovat jeho nové díly.

Ozzák se svým bratrem Tomim Pacim zase něco mají za lubem. Ať už ve své prodejně hudebních nosičů u Dvou akordů, v oblíbené hospůdce nebo prostě jen doma v jejich obýváku. Ale ať už jsou kdekoliv, bude to stát za to.

Stejně tak, jako když se do akce vloží Tomiho děti Saša s Lexou. A co pak, když Lexa zase začne balit Ivu? No, uznejte, sledovat Comeback se opravdu vyplatí. A o to více, pokud můžete sledovat nové díly cambeku online díky archivu voyo.cz na TV Nova.

Comeback alias Cambek je pořádně hustej sitcom. A Ozzák je jeho hlavním hrdinou. Kdo by Ozzáka a Kambem neznal, jako by nebyl. Nejlepší hlášky, pořádný humor, až se budete smíchy za břicho popadat a situace, které vás určitě překvapí. I když, u Ozzáka už vás nepřekvapí vůbec nic. Sledujte i vy nové díly Kambeku na TV Nova online.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *