Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Bubu hledá chlapa

Z politiky netančím, Politické harašení a další skvělé pořady se vám ihned musí vybavit ve spojitosti se Zuzanou Bubílkovou. Chybí vám na televizních obrazovkách tato oblíbená slovenská moderátorka? Stačí si naladit televizi Barrandov, kde běží pořad Bubu hledá chlapa.

Nejedná se však o žádnou seznamku či něco podobného, na co by název pořadu mohl uvádět. Ve skutečnosti hledá Zuzana Bubílková partnera, tedy spíše kolegu, který společně s ní bude provázet novým připravovaným pořadem.

A cesta k němu vede právě přes pořad Budu hledá chlapa. Populární „Bubu“ má před sebou velké síto uchazečů, které bude muset postupně zředit, až si vybere jediného muže, se kterým se poté pustí do moderování. Toho ale ze začátku nečeká nic lehkého, moderátorka už toho má hodně za sebou a tak ví, jak si toho pravého vybrat.

A navíc, nebude v tom tak zcela sama. S výběrem ji pomohou Pavel Zuna, Milan Markovič a Martin Komárek. Také oni pomohou s výběrem a s mnoha nejrůznějšími úkoly, díky kterým si Zuzana Bubílková najde nového chlapa.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *