Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Blog.cz

Rádi píšete? Chcete si někde psát, co vás napadne a třeba se o to podělit i s okolním světem? Tak na nic nečekejte, sedněte si k počítači, zapněte notebooky, mobilní telefony nebo něco, co má internet a pište, blogujte a sdílejte své názory.

Pokud cítíte, že se o vaše myšlenky a nápady či o nejrůznější texty, rady, nápady, novinky či o cokoliv jiného chcete podělit, vytvořte si svůj blog. A na něm si blogujte, jak se vám zachce, piště si, co si myslíte, že je vhodné a vytvářejte to, nač máte zrovna chuť.

To vše je možné díky novácké stránce blog.cz, kde si můžete sami vytvořit a spravovat svůj blog. Na zdejší adrese vám stačí asi tři minuty k tomu, abyste se stali blogery a abyste mohli začít tvořit. Za tři minuty si vytvoříte svůj blog, snadno, rychle a zadarmo a můžete se pustit do blogování.

To je na blog.cz opravdu krásné. Pokud nevíte, jak na to, v návodu se dozvíte vše, co k blogování potřebujete vědět. A taky to, že si zde můžete vkládat nejen texty, ale i fotky. Místa je více než dost, takže se nemusíte bát, že by něco přidat nešlo. Pokud si blogy ostatních chcete prohlížet, navštivte sekci žebříčky, kde si vyberete ten, který chcete. V autorském klubu si zase můžete zajímavě počíst, v ukázkách nastavení se podívat na to, jaký blog si možná brzy vytvoříte. Nečekejte a blogujte.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *