Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 16.10.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Bennu Ataman – Ceyda Duvenci životopis

Je mladá, je krásná, je také úspěšná. A je také velkou kamarádkou Šeherezády. Tedy té seriálové v turecké telenovele Tisíc a jedna noc. O koho se jedná? No přece o Bennu Ataman alias Ceyda Duvenci životopis.

V polovině dubna čtyřiatřicetiletá herečka Ceyda Duvenci se narodila v roce 1977 v turecké Burse. Dnes už je známa především jako Bennu Ataman – Ceyda Duvenci životopis. Úspěšnou tureckou herečku proslavila telenovela Tisíc a jedna noc.

Není to však role, která Bennu Ataman – Ceyda Duvenci životopis proslavila. Už v roce 1995 se Duvenci objevila v seriálu Palavira Asklar, aby se postupně přes další menší role dostávala stále k větším a větším.

Velkou roli si zahrála v seriálu Hastayim doktor, kde vystupovala pod svým vlastním jménem Ceyda. Svou největší roli však Ceyda Duvenci životopis točila v seriálu Tisíc a jedna noc, kde coby Bennu Ataman hraje nejlepší kamarádku Šeherezády. Turečtí diváci jí znají také ze seriálu Sen Yuva, herečka však hraje i v divadle a dokonce píše vlastní hry.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *