Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Barrandovský videostop

Tak to je comeback jako hrom. Když už mnoho televizních diváků na svůj oblíbený pořad možná zapomnělo, zbylí se smířili s tím, že nové díly už nikdy neuvidí, tak vytáhla TV Barrandov karty z rukávu.

Na televizní obrazovky se totiž po více než deseti letech vrátil více než oblíbený pořad Videostop. Přišel v novém kabátku, ale s hlavním tématikou a hvězdou v hlavní roli. Společně s Videostopem se totiž na Barrandov vrátil i Jan Rosák. Na obrazovce se sice musí obejít bez Karla Čáslavského, i tak ale Videostop nezklamal.

Právě naopak. Televize Barrandov vsadila na správné karty a už úvodní díly oblíbené soutěže Videostop připoutaly k televizním obrazovkám velký počet diváků. Jan Rosák a Videostop díly olnine totiž nikdy nezklamou.

Do Videostopu zasahuje mnoho slavných osobností, které vám celý pořad ještě více zpříjemní. Vysílat se bude sedmnáct dílů, soutěžící budou bojovat v jednotlivých kolech, aby pak absolutní vítěz získal cenu s názvem cesta do Hollywoodu. Sledujte počínání slavných osobností, kterým budou radit další známí kolegové, s Janem Rosákem a jeho Videostopem online.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *